PRZYJĘCIE WESELNE – OSTATNIE TERMINY NA 2020 ROK

 

Przy podpisaniu umowy przed 15.06 upust 10% na wybraną opcję bufetu!

 
 


 
POBIERZ PLIK PDF Z OFERTĄ
 

PRZYJECIE WESELNE to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, które pozostawi niezapomniane wrażenia.

CROWN PIAST HOTEL & SPA***** przez swoje położenie na terenie pięknego parku, stwarza wyjątkową atmosferę zarówno dla kameralnej ceremonii zaślubin, jak i dla dużego wesela w atrakcyjnych wnętrzach. Z ofertę dostosowaną do potrzeb Naszych Gości, jest wymarzonym miejscem do zorganizowania tej niezwykłej uroczystości. Sam ogród jest wymarzoną scenerią dla romantycznych zaręczyn.

RESTAURACJA ANTURIUM i otaczający ją park z ukwieconym ogrodem, letnią altaną, urokliwymi alejkami w cieniu starych brzóz i szumiącą fontanną to idealne miejsce na relaks w trakcie trwania zabawy, jak również doskonały plener do organizacji ceremonii ślubu, sesji zdjęciowych czy grilla. A po uroczystości zapraszamy do największej w Polsce hotelowej strefy Term & Spa – TERMY KRAKOWSKIE.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zadba o to, aby wszystkie Państwa życzenia zostały spełnione. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji tego jakże ważnego dnia. Zajmiemy się aranżacją wnętrz, ceremonią powitalną, miłą atmosferą, a przede wszystkim wykwintnym weselnym menu.

Wesela organizujemy w klimatyzowanych, przestronnych salach balowych mogących pomieścić do 220
osób. Dodatkowo istnieje możliwość zakwaterowania wszystkich Gości Weselnych w części hotelowej. Oferujemy specjalne ceny noclegów.

W PREZENCIE OD HOTELU Młoda Para otrzymuje:

– Apartament ze śniadaniem do łóżka
– Wykwintną kolację przy świecach z lampką wina w pierwszą rocznicę ślubu

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym hotelu i zapoznania się z naszą ofertą.

 

ŚLUB W OGRODZIE

 

video